Міжсезоння: "Дніпро" здолав команду Григорчука, "Динамо" обіграло китайців, "Шахтар" - шведів Теодорчик забив переможний гол © ФК Динамо
Українські команди провели чергові матчі в рамках підготовки до другої частини сезону.

Дніпропетровський "Дніпро" провів два поєдинки за день. У першому команда Мирона Маркевича поступилася представнику другого дивізіону чемпіонату Німеччини - "Хайденхайму", пропустивши єдиний м'яч на 10-й хвилині.

"Дніпро" – "Хайденхайм" - 0:1
Гол: Фене, 10

"Дніпро": Махновський, Федецький, Гудзь, Чеберячко, Матос, Чеберячко, Вакулко, Безус, Томечак, Політило, Баланюк.

У другому поєдинку суперником українців була азербайджанська "Габала", яку тренує Роман Григорчук. На цей раз успіх був на боці дніпрян - переможний м'яч на 39-й хвилині забив Едмар.

"Дніпро" - "Габала" - 1:0
Гол: Едмар, 39

"Дніпро": Баштаненко, Адамюк, Папа Гуйє, Чигринський, Піко, Едмар, Петров, Назарина, Руїс, Бруну Гама, Зозуля (Селезньов, 46).

Київське "Динамо" зустрічалося на зборах з китайським клубом "Цзянсу Сайнті". За підсумками першого тайму команда Сергія Реброва вела з рахунком 2:0, але не втримала перевагу, двічі пропустивши після перерви. Однак нападник Лукаш Теодорчик на 86-й хвилині таки приніс чемпіонам України підсумкову перемогу.

"Динамо" - "Цзянсу Сайнті" - 3:2
Голи: Рибалка, 37, Данило Сілва, 39, Теодорчик, 86 - Відар, 52 (з пенальті), Саммір, 74.

"Динамо": Шовковський (Рудько, 65), Данило Сілва, Драговіч, Хачеріді, Віда, Рибалка (Петрович, 64), Гармаш, Гусєв, Буяльський, Гонсалєс, Мораєс.

У другому таймі на поле вийшли Теодорчик, Антунеш, Велозу, Морозюк, Яремчук, Бурда, Андрієвський, Ягодінскіс і Мякушко.

Донецький "Шахтар" провів товариський матч проти шведського "Хаккена". Підопічні Луческу відкрили рахунок на 12-й хвилині і тут же пропустили, однак далі відбулися два точних удари від Марлоса і Феррейри, які принесли "гірникам" перемогу.

"Шахтар" - "Хакка" - 3:1
Голи: Гладкий, 12, Марлос, 24, Феррейра, 59 - Єремєєв, 13.

"Шахтар": П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ізмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос, Тайсон, Нем, Гладкий.