Міжсезоння: "Дніпро", "Карпати" і "Металіст" здобули перемоги в контрольних матчах Кадимян зробив дубль © ФК Карпати
Підготовка клубів Прем'єр-ліги до другої частини сезону виходить на фінішну пряму.

"Дніпро", "Карпати" і "Металіст" провели чергові товариські матчі на зборах в Туреччині. 24 лютого українським клубам вдалося здобути перемоги.

"Дніпро" обіграв мінське "Динамо" вже без Євгена Селезньова, який, за інформацією російських ЗМІ, вже знаходиться в Росії і незабаром може підписати контракт з "Кубанню". Голи у команди Мирона Маркевича забивали Бруно Гама і Матеус.

"Карпати" зіграли з казахстанським "Окжетпесом". Перемогу львів'янам приніс новачок Кадимян, який оформив дубль ще в перші півгодини гри. У другому таймі підопічні Олега Лужного пропустили, але зуміли втримати переможний рахунок. На цьому львів'яни завершили збір у Туреччині і повертаються додому.

У казахстанського клубу вдалося виграти і "Металісту", причому з тим же рахунком 2:1 Харків'яни в Туреччині обіграли "Тобол". До перерви у "Металіста" відзначилися Харатін і Рижук, а "Тобол" свій м'яч забив вже під кінець зустрічі.

"Дніпро" - "Динамо" Мінськ - 2:0
Голи: Гама, 8, Матеус, 33

"Карпати" - "Окжетпес" - 2:1
Голоти: Кадимян, 13, 30 - Булешев, 71 (пенальті)

"Металіст" - "Тобол" - 2:1
Голи: Харатін 1, Рижук 41 - Дудченко, 81

Нагадаємо, що футбольний сезон в Україні поновиться 1 і 2 березня, коли будуть зіграні перші чвертьфінальні матчі Кубка України.