Мілевський забив дебютний гол у сезоні за "Динамо-Брест"

Мілевський забив дебютний гол у сезоні за "Динамо-Брест" Мілевський провів 14 матчів © Прессбол
Українець вдало зіграв на добиванні.

Український форвард "Динамо-Брест" Артем Мілевський відзначився голом у матчі 13-го туру чемпіонату Білорусі проти "Іслочі" (5:1).

Українець вийшов у стартовому складі команди і на 17-й хвилині подвоїв перевагу "Динамо", вдало зігравши на добиванні. Відзначимо, що в другому таймі забили ще два представники України - Олександр Нойок та Олексій Хобленко.

У нинішньому сезоні Мілевський зіграв 14 матчів за "Динамо", в яких відзначився 1 голом і 2 результативними передачами.

Нагадаємо, Мілевський повернувся в брестське "Динамо" взимку нинішнього року.

Мілевський вже виступав за "Динамо-Брест" в сезонах 2017/2018, провів за клуб 31 матч і забив 10 голів.

Останнім клубом Мілевського була угорська "Кішварда", за яку він зіграв 8 матчів.

Раніше повідомлялося про те, що Мілевський з брестським "Динамо" виграв Суперкубок Білорусі.