Мілевський відзначився голом і пасом у матчі за "Тосно"

Мілевський відзначився голом і пасом у матчі за "Тосно" Мілевський допоміг "Тосно" уникнути поразки © Instagram
Український нападник успішно зіграв у товариському поєдинку.

Екс-форвард збірної України Артем Мілевський відзначився голом і результативною передачею за російський "Тосно" у товариському поєдинку проти румунської "Політехніки" (3:3).

Колишній нападник "Динамо" вийшов на поле в основному складі і на 36-й хвилині зрівняв рахунок (1:1), а через дві хвилини асистував партнерові по команді. У перерві Мілевський був замінений.

Варто відзначити, що в поточному сезоні Мілевський зіграв у восьми матчах ФНЛ за "Тосно".

Раніше Артем Мілевський заявив, що готовий повернутися в київське "Динамо".