Артем Мілевський - Мілевський відзначився черговим голом за брестське Динамо - Спорт - dt.ua

Мілевський відзначився черговим голом за брестське "Динамо"

4 листопада, 2017, 21:02 Роздрукувати

Нападник допоміг своїй команді перемогти в матчі чемпіонату Білорусі.

Мілевський перейшов у "Динамо" в статусі вільного агента © by.tribuna.com

Екс-форвард київського "Динамо" і збірної України Артем Мілевський відзначився голом у матчі чемпіонату Білорусі за брестське "Динамо" проти "Немана" (2:0).

Українець вийшов на поле з перших хвилин і забив гол на 70-й хвилині, замкнувши передачу з лівого флангу. Зазначимо, що на 21-й хвилині Мілевський відзначився гольовою передачею.

Нагадаємо, у липні український футболіст пішов з російського клубу "Тосно" у статусі вільного агента і став гравцем "Динамо". Угода з брестським клубом розрахований на півтора року.

Також Мілевський виступав за збірну України до 2012 року - за національну команду 32-річний форвард провів 50 матчів і забив 8 голів.

Раніше Мілевський допоміг брестському "Динамо" здобути складну перемогу в чемпіонаті Білорусі.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA