Мілевський красивим асистом п'ятою приніс перемогу брестському "Динамо"

Мілевський красивим асистом п'ятою приніс перемогу брестському "Динамо" Команда Милеского веде боротьбу за титул © twitter.com
Українець допоміг своїй команді перемогти в складному поєдинку.

Нападник брестського "Динамо" Артем Мілевський відзначився результативним пасом у матчі 24-го туру чемпіонату Білорусі проти "Нємана" - 1:0.

34-річний форвард на 80-й хвилині п'ятою асистував Павлу Савицькому, який забив єдиний гол у матчі.

В поточному сезоні Мілевський забив 3 голи і зробив 8 асистів у 25 матчах за "Динамо". Команда українця лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Білорусі.

Раніше повідомлялося про те, що українці Мілевський і Нойок вивели брестське "Динамо" у чвертьфінал Кубка Білорусі.