«Металіст» достроково посів перше місце у групі ЛЄ, «Ворскла» - останнє

© archunion.com.ua
Харківський "Металіст" за тур до закінчення групового турніру вийшов в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА нинішнього сезону.

У середу ввечері команда Мирона Маркевича у п'ятому турі впевнено обіграла на своєму полі віденську "Аустрію" з рахунком 4:1.

Незабаром після початку матчу суперники обмінялися голами. На 16-й хвилині після пасу аргентинця Соси рахунок відкрив нападник господарів Марко Девіч. Але через три хвилини австрійцям вдалося відігратися завдяки точному удару Мадера.

Наприкінці першого тайму "Металіст" знову вийшов вперед. М.Девіч став автором гольової передачі на Едмара. На початку другого тайму сенегальський захисник харків'ян Папа Гуйє точно пробив головою після подачі Соси з кутового, і зміцнив перевагу української команди. А крапку у зустрічі поставив сам Соса, точно пробивши після прострілу бразильця Фініньо з лівого флангу.

Таким чином, харківський клуб упевнено завоював перше місце у своїй групі, вигравши чотири матчі і один зігравши внічию. Після цієї перемоги "Металіст" випереджає найближчого переслідувача - голландський АЗ - на шість очок.

Полтавська «Ворскла» зіграла на своєму полі внічию (1:1) з датським «Копенгагеном» і, незалежно від останнього туру, посіла останнє місце у групі.