Мессі встановив черговий бомбардирський рекорд Ліги чемпіонів

Мессі встановив черговий бомбардирський рекорд Ліги чемпіонів Мессі відзначився хет-триком © Marca
Аргентинець випередив Кріштіану Роналду.

Вчора, 18 вересня, "Барселона" розгромила ПСВ у матчі 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів (4:0).

Хет-триком відзначився нападник "синьо-гранатових" Ліонель Мессі. Аргентинець відкрив рахунок ударом зі штрафного на 31-й хвилині, ставши автором першого гола Ліги чемпіонів у нинішньому сезоні. На 77-й хвилині він забив свій другий гол, а на 87-й – третій.

Для Мессі цей 8-й хет-трик у Лізі чемпіонів. Він став першим гравцем, кому підкорилася ця позначка.

Спочатку він поділяв його з Кріштіану Роналду, на рахунку якого 7 хет-триків в Лізі чемпіонів.

Наздогнати Мессі, португалець зможе сьогодні, "Ювентус" проведе виїзний матч проти "Валенсії".

У нинішньому сезоні 31-річний форвард провів 6 поєдинків, в яких відзначився 7 голами. Наступний матч у Лізі чемпіонів "Барселона" зіграє 3 жовтня проти "Тоттенхема".

Раніше стало відомо про те, що Мессі став п'ятикратним володарем "Золотої бутси".