Мессі отримав серйозну травму і пропустить два місяці

Мессі отримав серйозну травму і пропустить два місяці Мессі був замінений вже на 10-й хвилині © Barcelona FC
Один з найкращих футболістів планети найближчим часом не зможе допомогти "Барселоні".

Ліонель Мессі отримав серйозну травму в матчі 6-го туру чемпіонату Іспанії проти "Лас-Пальмаса", в якому "Барселона" здобула перемогу з рахунком 2:1. Аргентинець вибув з гри вже в дебюті матчу.

Здійснюючи прохід у штрафну на третій хвилині матчу, Мессі зустрів досить жорсткий опір від суперника, після чого залишився лежати на газоні. Через кілька хвилин нападника замінили, а після гри поставили діагноз - надрив медіальної колатеральної зв'язки лівого коліна.

Очікується, що тепер один з кращих футболістів світу пропустить 7-8 тижнів. Повністю відновитися і повернутися на поле він зможе перед Ель-Класіко з "Реалом", яке відбудеться 22 листопада.

У нинішньому сезоні Мессі взяв участь у десяти матчах у складі "Барселони". На рахунку аргентинця 6 голів і 8 результативних передач.

Нагадаємо, раніше Мессі став найгіршим пенальтистом чемпіонату Іспанії за останні 10 років.