Маррей став першою ракеткою світу

Маррей став першою ракеткою світу Маррей випередив Джоковича © ausopen.com
Британець обійшов Джоковича, який очолював рейтинг протягом 122 тижнів.

Енді Маррей вперше в кар'єрі став першою ракеткою світу. Британський тенісист очолив рейтинг ATP, опублікований сьогодні, 7 листопада, і став 26-ю в історії першою ракеткою.

Маррей здобув перемогу на турнірі в Парижі і обійшов у рейтингу Новака Джоковича, який був першою ракеткою з липня 2014 року - протягом 122 тижнів. У Маррея тепер 11185 очок, у Джоковича - 10780.

29-річний Маррей в поточному сезоні виграв Вімблдон, турніри серії "Мастерс" у Римі, Шанхаї та Парижі, а також грав у фіналах Australian Open і "Ролан Гаррос". Крім того, британець став чемпіоном Олімпіади в Ріо.

Також відзначимо, що Роджер Федерер вперше з 2002 року випав з першої десятки тенісистів світу. Він займає 16-е місце.

Що стосується українських тенісистів, то в рейтингу ATP Олександр Долгополов зберіг 63-е місце, Ілля Марченко піднявся на одну позицію (68), а Сергій Стаховський залишився на 123-му місці.