Малиновський відзначився двома гольовими передачами за "Генк"

Малиновський відзначився двома гольовими передачами за "Генк" "Генк" лідирує в чемпіонаті Бельгії © krcgenk.be
Українець допоміг своїй команді перемогти.

Український хавбек "Генка" Руслан Малиновський віддав дві гольові передачі в матчі 24-го туру чемпіонату Бельгії проти "Васланд-Беверена" (2:1).

Малиновський провів на полі весь матч. На 59-й хвилині він допоміг подачею з кутового Мбване Саматте зрівняти рахунок, а гольовий пас на Алехандро Посуело на 82-й хвилині приніс "Генку" перемогу.

Це були 6-й і 7-й асисти Малиновського в чемпіонаті Бельгії в сезоні. Зараз він входить в топ-3 найкращих асистентів ліги.

Всього в поточному сезоні 25-річний українець зіграв 34 матчі, забив 11 голів і віддав 11 гольових пасів.

Після 24 матчів зіграних у "Генка" 54 очки - на 9 більше, ніж у найближчих переслідувачів з "Антверпена".

Раніше повідомлялося про те, що Руслан Малиновський погодив контракт з італійською "Ромою".