Малиновський відзначився дублем у чемпіонаті Бельгії

Малиновський відзначився дублем у чемпіонаті Бельгії Малиновський двічі відзначився з пенальті © krcgenk.be
Також на рахунку українця ще і результативна передача.

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі на матч 13-го туру чемпіонату Бельгії проти "Антверпена".

"Генк" після першого тайму програвав 0:2, але на початку другого - на 56-й хвилині на 60-й - заробив два пенальті, які реалізував Руслан Малиновський.

На 76-й хвилині Малиновський відзначився гольовою передачею на танзанійця Мбвана Самата.

Гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь "Генка". "Генк" після 13 матчів займає перше місце у чемпіонаті Бельгії.

Нагадаємо, Малиновський забив 7 голів в 12 матчах чемпіонату Бельгії цього сезону.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновський потрапив в символічну збірну туру Ліги націй.