Малиновський і Кравець відзначилися гольовими передачами в європейських чемпіонатах

Малиновський і Кравець відзначилися гольовими передачами в європейських чемпіонатах Малиновський є лідером "Генка" © krcgenk.be
Українці вдало провели поєдинки у Бельгії та Іспанії.

У п'ятому турі чемпіонату Бельгії "Генк" Руслана Малиновського приймав вдома "Васланд-Беверен" і зумів здобути перемогу - 3:2.

Малиновський увійшов у гру на 75-й хвилині, замінивши Хейнена, і у відведений час встиг оформити асист. На 78-й хвилині подачу Малиновського з кутового головою замкнув Самата.

В поточному сезоні Малиновський 5 разів виходив на поле в матчах чемпіонату, забив 3 голи і віддав 3 передачі.

Захисник іспанської "Луго" Василь Кравець віддав гольову передачу у грі з "Гранадою" (1:1). На 74-й хвилині українець подав у штрафну з лівого флангу, де її замкнув Ласо і зрівняв рахунок.

Раніше Малиновський увійшов у топ-5 найкращих футболістів чемпіонату Бельгії.