Лунін дебютував у Прімері за "Леганес"

Лунін дебютував у Прімері за "Леганес" Лунін провів на полі останні хвилини матчу з "Жироною" © ESPN
Український голкіпер отримав шанс після травми партнера по команді.

Воротар "Леганеса" Андрій Лунін почав матч 12-го туру іспанської Прімери проти "Жирони" (0:0) на лавці запасних, але в підсумку вийшов на поле.

Основним голкіпером на гру був обраний Іван Куельяр, який на 86-й хвилині отримав травму і був змушений залишити поле. Місце у воротах зайняв Лунін.

Для голкіпера збірної України, цей матч став дебютним у Прімері. Раніше за свій нинішній клуб Лунін провів лише один поєдинок - проти "Райо Вальєкано" (2:2) в Кубку Іспанії.

Варто відзначити, що права на екс-голкіпера "Зорі" належать мадридському "Реалу", а за "Леганес" він виступає на правах оренди.

Раніше Лунін завоював перший трофей з "Реалом".