"Ліверпуль" в серії пенальті обіграв "Челсі" і завоював Суперкубок УЄФА

"Ліверпуль" в серії пенальті обіграв "Челсі" і завоював Суперкубок УЄФА "Ліверпуль" переміг у серії пенальті © liverpoolfc.com
Команди порадували вболівальників голами.

14 серпня в Стамбулі відбувся поєдинок за Суперкубок УЄФА, в якому зустрічалися "Ліверпуль" і "Челсі".

Лондонці відкрили рахунок на 36-й хвилині, коли Пулішич вивів один на один Жиру, а той переграв воротаря. Мерсисайдці зуміли зрівняти рахунок на 48-й хвилині, коли Фірміно скинув м'яч на Мане, а той завдав вирішального удару.

Ще по одному м'ячу команди забили вже в додатковий час. Спочатку команду Юргена Клоппа потужним ударом під поперечину вивів Мане, а потім "сині" зрівняли зусиллями Жоржиньйо, який реалізував пенальті.

В серії пенальті всі її учасники забивали, а переграти воротаря не зумів тільки форвард "Челсі" Абрахам - 5:4.

Це був 44-й розіграш трофею, за який змагаються переможці Ліги чемпіонів і Ліги Європи. "Ліверпуль" завоював п'ятий Суперкубок у своїй історії.

"Ліверпуль" - "Челсі" - 2:2 (по пенальті - 5:4)
Голи: Мане, 48, 95 - Жиру, 36, Жоржиньйо, 101 (з пенальті)

"Ліверпуль": Адріан, Гомес, Матіп, ван Дейк, Робертсон (Александер-Арнольд, 91), Хендерсон, Фабіньо, Мілнер (Вейналдум, 64), Окслейд-Чемберлен (Фірміно, 46), Салах, Мане (Орігі, 103)

"Челсі": Аррісабалага, Аспілікуета, Зума, Кристинсен (Томори, 85), Емерсон, Жоржиньйо, Канте, Ковачич (Барклі, 101), Педро, Жиру (Абрахам, 74), Пулішич (Маунт, 74)

Попередження: Хендерсон, Александер-Арнольд - Аспілікуета

"Ліверпуль" - "Челсі": ключові моменти матчу.