Ліга чемпіонів: "Реал" вдома розібрався з ПСЖ, "Ліверпуль" розгромив "Порту"

Ліга чемпіонів: "Реал" вдома розібрався з ПСЖ, "Ліверпуль" розгромив "Порту" Роналду забив 100-й і 101-й голи за "Реал" в Лізі чемпіонів © twitter.com/UEFAcom_ru
Відбулися чергові матчі плей-офф Ліги чемпіонів.

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в двох парах - мадридський "Реал" приймав ПСЖ, а "Ліверпуль" гостював у "Порту".

Парижанам вдалося першими вийти вперед після стрімкої атаки з добиванням від Рабьйо, але ще до перерви Кроос заробив пенальті, а Роналду з точки забив свій сотий гол у Лізі чемпіонів за "Реал".

У другому таймі команди по черзі володіли перевагою, а у ПСЖ було кілька моментів для взяття воріт, але в підсумку спрацювали заміни мадридців. Асенсіо двічі робив простріл з лівого флангу - спочатку Роналду оформив дубль, після чого Марсело поставив крапку - 3:1.

"Реал" - ПСЖ - 3:1
Голи: Роналду, 45 (з пенальті), 83, Марсело, 86 - Рабьйо, 33

"Реал": Навас, Начо, Варан, Рамос, Марсело, Модріч, Каземіро (Васкес, 79), Кроос, Іско (Асенсіо, 79), Бензема (Бейл, 68), Роналду

ПСЖ: Ареола, Алвес, Маркіньйос, Кімпембе, Берчіче, Верратті, Ло Чельсо (Дракслер, 85), Рабьйо, Мбаппе, Кавані (Меньє, 66), Неймар

Попередження: Іско, Начо - Неймар, Ло Чельсо, Рабьйо, Меньє

"Порту" - "Ліверпуль" - 0:5
Голи: Мане, 25, 53, 85 Салах, 29, Фірміно, 69

"Порту": Жозе Са, Рікарду, Маркано, Рейєс, Алекс Теллес, Марега, Сержіу Олівейра, Еррера, Отавіо (Корона, 46), Браїмі (Уоріс, 62), Соарес (Пасієнсія, 73)

"Ліверпуль": Каріус, Александер-Арнольд (Гомес, 79), Ловрен, ван Дейк, Робертсон, Мілнер, Хендерсон (Матіп, 75), Вейналдум, Салах, Фірміно (Інгз, 80), Мане

Нагадаємо, що з українських команд боротьбу за найпрестижніший клубний трофей продовжує донецький "Шахтар", який в 1/8 фіналу зустрінеться з італійською "Ромою", а фінал Ліги чемпіонів 2017/18 пройде на НСК "Олімпійський" 26 травня.

Нагадаємо, 13 лютого "Ювентус" зіграв внічию з "Тоттенхемом", а "Манчестер Сіті" розгромив "Базель".