Ліга чемпіонів: "Динамо" зіграло внічию в Неаполі

Ліга чемпіонів: "Динамо" зіграло внічию в Неаполі "Наполі" і "Динамо" голів не забили © twitter.com/ChampionsLeague
Кияни втратили шанси на продовження боротьби в єврокубках.

В рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Динамо" в Неаполі грало проти "Наполі". Матч завершився внічию.

Господарі в першому таймі виглядали гостріше. Рудьку двічі доводилося вибігати за межі штрафного майданчика, щоб зірвати виходи один на один Мертенса. У "Наполі" за тайм було сім кутових, чотири удари по воротах, але забити господарям не вдалося. "Динамо" ж за перші 45 хвилин не завдало жодного удару в площину воріт.

Другий тайм проходив в тому ж дусі. "Наполі" більше атакував, "Динамо" вибиралося в контратаки. У господарів було більше небезпечних ударів, але по-справжньому стовідсоткових моментів не вдалося створити ні тим, ні іншим. У підсумку на табло залишилися горіти нулі.

"Наполі" - "Динамо" - 0:0

"Наполі": Рейна, Хисай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам, Зьелінски (Аллан, 78), Діавара, Хамшик, Кальєхон, Мертенс (Джаккеріні, 86), Л. Інсіньє (Габбьядіни, 66)

"Динамо": Рудько, Морозюк, Хачеріді, Віда, Макаренко, Рибалка, Сидорчук (Оріховський, 67), Гармаш, Ярмоленко, Бесєдін (Мораєс, 81), Циганков (Гонсалес, 60)

Попередження: Кулібалі - Сидорчук

Таким чином, "Динамо" набрало 2 очки в п'яти матчах і вже точно залишиться в своїй групі на четвертому місці. В іншому матчі групи "Бешикташ" і "Бенфіка" зіграли внічию - 3:3.