Кріштіану Роналду не спромігся забити "Ліверпулю", перервавши 14-матчеву гольову серію

Кріштіану Роналду не спромігся забити "Ліверпулю", перервавши 14-матчеву гольову серію Кріштіану Роналду перервав 14-матчеву гольову серію © realmadrid.com
У нинішньому сезоні португальський форвард показує надвисоку результативність. Лише "Ліверпулю" та його воротарю Сімоне Міньйоле вдалося зупинити супергравця. Та й то - з другої спроби.

Нападник "Реала" Кріштіану Роналду не зумів забити "Ліверпулю" в 4-му турі Ліги Чемпіонів (1:0), перервавши 14-матчеву гольову серію.

В Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" португалець завдав по воротах Сімоне Міньоле 10 ударів з яких п'ять були в рамку. Для лідера "Королівського клубу" ця зустріч стала першою з 7 травня, коли він пішов з поля без гола. У поточному сезоні в дев'яти матчах приклади він забив 17 голів, а трьох іграх єврокубку - три голи. З урахуванням минулого сезону ця серія склала 14 матчів (21 гол).

Додамо, що переможним голом у ворота "Ліверпуля" відзначився французький нападник Карім Бензема.

Слід зазначити, що в чемпіонаті Примери "Реал" йде на першому місці, випереджаючи найближчого переслідувача "Валенсію" на одне, а "Барселону" на два очки.

Також додамо, що "Реал" завдяки перемозі над "Ліверпулем" забезпечив собі участь в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

Раніше повідомлялося, що Кріштіану Роналду є головним фаворитом гонки за "Золотий м'яч".