"Кременчук" обіграв "Донбас" в чемпіонаті України з хокею

"Кременчук" обіграв "Донбас" в чемпіонаті України з хокею "Кременчук" закинув п'ять шайб © ФХУ
У центральному матчі туру третя команда турніру обіграла лідера.

ХК "Кременчук" у центральному матчі 18-го туру чемпіонату України з хокею вдома приймав "Донбас". Господарям льоду вдалося здобути перемогу в цій зустрічі.

"Кременчук" виграв перші два періоди з однаковим рахунком 2:1, а в третій 20-хвилинці грамотно відвів гру подалі від власних воріт і довів матч до перемоги. Найбільш помітною фігурою в складі команди господарів став Ілля Коренчук. Білоруський легіонер і сам створив кілька хороших можливостей, і партнерам тричі допоміг відзначитися.

ХК "Кременчуг" - "Донбас" - 5:3 (2:1; 2:1; 1:1)

Голи: 1:0 - Чернишенко, 2:0 - Карпенко, 2:1 - Нікіфоров, 3:1 - Лисак, 3:2 - Докшин, 4:2 - Карпенко, 4:3 - Петрухно, 5:3 - Чернишенко.

В інших матчах ігрового дня "Витязь" обіграв "Юність" (9:2), "Дженералз" розгромили "Компаньйон" (13:0), а "Білий Барс" впорався з "Рапідом" (6:2).

Відзначимо, що вже три команди забезпечили собі вихід у плей-офф. Це "Донбас", "Дженералз" та "Кременчук".