Коноплянка забив за "Шальке" в матчі проти "Боруссії" Ярмоленка

Коноплянка забив за "Шальке" в матчі проти "Боруссії" Ярмоленка Коноплянка останні вісім матчів не виходив у стартовому складі "Шальке" © schalke04.de
Українець відзначився голом у "рурському дербі".

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка відкрив рахунок в матчі чемпіонату Німеччини проти дортмундської "Боруссії" (2:0).

Українець вийшов у стартовому складі на "рурське дербі" і забив гол на 50-й хвилині зустрічі.

На 74-й хвилині Коноплянку замінив Марко Пьяца, а на 82-й хвилині Налдо подвоїв перевагу команди українця.

Для Євгена це третій гол у чемпіонаті Німеччини цього сезону. Раніше він забивав у ворота "Лейпцига" (2:0) у серпні 2017 року і "Вердеру" (1:2) в лютому цього року. Зазначимо, що саме гра проти "Вердера" була останньою для Коноплянки у стартовому складі "Шальке".

В поточному сезоні 28-річний Коноплянка провів 24 матчі в складі німецького клубу, в яких забив 4 голи і зробив 4 передачі.

Варто відзначити, що український футболіст команди з Дортмунда Андрій Ярмоленко не потрапив в заявку на матч.

Ярмоленко ще не провів жодного матчу після відновлення від травми, в минулому турі він провів зустріч з "Штутгартом" (3:0) у запасі.

Раніше повідомлялося про те, що Андрій Ярмоленко влітку може покинути дортмундську "Боруссію".