Команда першої ліги увійшла в історію українського футболу

Команда першої ліги увійшла в історію українського футболу "Олександрія" обіграла "Полтаву", увійшовши в історію українського футболу © doa.in.ua
Команда, яка два роки поспіль не вирішується йти на підвищення в Прем'єр-лігу, встановлює нові рекорди в чемпіонаті першої ліги.

Команда першої ліги чемпіонату України увійшла в історію українського футболу.

ФК "Олександрія", яка у міжсезоння відмовилася від підвищення в класі і вихід в Прем'єр-лігу, обіграла у 9-му турі першості першої ліги ФК "Полтава" 1:0, встановила рекорд України за кількістю перемог на старті сезону.

Раніше серія 8 перемог підкорилася київської "Оболоні" та ужгородській "Говерлі-Закарпаттю". Тепер же олександрійці вже на одну гру перевершили попередників.

Історична перемога далася команді Володимира Шарана нелегко: відкривши рахунок на першій хвилині другого тайму, олександрійці могли пропустити. Однак полтавці не зуміли реалізувати ряд моментів, в тому числі і 11-метровий штрафний удар, з яким впорався воротар Андрій Новак.

Після 9-ти турів "Олександрія" впевнено лідирує в першості, випереджаючи дніпродзержинську "Сталь" на 6 очок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збірної України не вдалося побити 16-річний рекорд за кількістю матчів без поразок вдома - підопічні Михайла Фоменка програли в Києві Словаччини 0:1. !zn