Кербер обіграла Вільямс у фіналі Australian Open

Кербер обіграла Вільямс у фіналі Australian Open Кербер обіграла першу ракетку світу © ausopen.com
Вирішальний матч Відкритого чемпіонату Австралії завершився поразкою першої ракетки світу.

Німецька тенісистка Анжелік Кербер сенсаційно обіграла американку Серену Вільямс у фіналі Australian Open і завоювала свій перший в кар'єрі титул на турнірі Великого шолома.

Фінальний поєдинок тривав трохи більше двох годин. Кербер взяла перший сет, потім поступилася у другому, але зуміла здобути перемогу у вирішальній партії. Вільямс не здавалася і, програючи 2:5 у третьому сеті, зуміла взяти два гейми, але не більше. Підсумковий рахунок зустрічі - 6:4, 3:6, 6:4.

Кербер стала першою німецькою тенісисткою в 21 столітті, яка перемагала на Відкритому чемпіонаті Австралії. Крім того, 28-річна німкеня стала всього п'ятою тенісисткою, яка виграла Australian Open, не входячи в топ-5 світового рейтингу, а також першою, кому вдалося обіграти Серену Вільямс у трьохсетовому фіналі "Шолома". Тепер німкеня підніметься в рейтингу WTA з шостого на друге місце.

Вільямс втратила можливість зрівнятися зі Штеффі Граф за кількістю титулів на турнірах Великого шолома (22) і не змогла захистити свій титул на Australian Open.

Нагадаємо, у чоловічому фіналі Відкритого чемпіонату Австралії зустрінуться Новак Джокович і Енді Маррей.