Караваєв відзначився голом у дебютному матчі за "Фенербахче"

Караваєв відзначився голом у дебютному матчі за "Фенербахче" Караваєв був одним з найкращих на полі © fenerbahce.org
Українець вдало провів перший матч в Туреччині.

Півзахисник збірної України Олександр Караваєв, який перейшов у "Фенербахче" з донецького "Шахтаря" на правах оренди, дебютував в Туреччині, записавши на свій рахунок гол і результативну передачу.

У товариському поєдинку проти "Денізліспору" (5:1) Караваєв вийшов на заміну і вже через 7 хвилин відзначився голом після передачі екс-гравця "Динамо" Джермейна Ленса. На 54-й хвилині екс-лідер "Зорі віддав гольову передачу, з якої "Фенербахче" забив четвертий м'яч.