"Канзас-Сіті" став переможцем Супербоула-2020

"Канзас-Сіті" став переможцем Супербоула-2020 "Канзас" переміг у вирішальному матчі змагань © twitter.com
Клуб виграв чемпіонат НФЛ вперше за 50 років.

Сьогодні, 3 лютого, у Флориді "Канзас-Сіті" у фінальному матчі Супербоула-2020 обіграв "Сан-Франциско" (31:20) і став переможцем чемпіонату НФЛ.

Поєдинок проходив c невеликою перевагою "Сан-Франциско", а доля зустрічі вирішилася в заключній чверті, яку "Канзас" виграв з рахунком 21:0.

НФЛ. Супербоул-2020

"Канзас-Сіті" - "Сан-Франциско" - 31:20 (7:3, 3:7, 0:10, 21:0)

Найкращим гравцем фінального матчу був визнаний захисник "Канзасу" Патрік Махоумс. 24-річний футболіст став наймолодшим квотербеком в історії, який отримав приз MVP Супербоула.

Для команди з Канзасу це перший виграний Супербоул з 1969 року, а "Сан-Франциско" програв другий Супербоул в історії.

Відзначимо, що головний матч сезону в американському футболі традиційно відзначився наявністю зіркових гостей. У перерві поєдинку на стадіоні своїми запальними танцями і піснями глядачів порадували співачки Шакіра і Дженіфер Лопес.

Раніше повідомлялося про те, що американський бейсболіст підписав найдорожчий контракт в історії спорту.