«Інтер» вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

© Gwenaël Piaser, flickr.com
У Мюнхені міланський «Інтер» забивши переможний гол на 88-й хвилині обіграв «Баварію» з рахунком 3:2.

Перша зустріч команд завершилася з рахунком 0:1 на користь "Баварії", однак італійська команда вийшла до 1/4 фіналу завдяки голам на чужому полі. На 4-й хвилині гол у ворота німців забив камерунський форвард "Інтера" Самуель Ето'О. М'яч-відповідь у ворота "Інтера" скерував Маріо Гомес, рахунок подвоїв Томас Мюллер. У другому таймі Уеслі Снейдер (64-та хвилина) і Горан Пандєв (88-ма хвилина) забили по голу, забезпечивши команді вихід до чвертьфіналу.

Також, відбувся ще один матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Англійський "Манчестер Юнайтед" на своєму полі обіграв французький "Марсель" з рахунком 2:1 і вийшов
до 1/4 фіналу.

Другий рік поспіль у Лізі чемпіонів «Інтер» виявився сильнішим за «Баварі
ю». Команда Леонардо вийшла до чвертьфіналу.

За всю історію Ліги чемпіонів раніше лише одній команді вдавалося вийти
до наступного раунду плей-офф після домашньої поразки. Це сталося у півфіналі Ліги чемпіонів 1995/96 - «Аякс» Луї ван Гала програв «Панатінаїкосу» в Амстердамі 0:1, але у Греції голландці здобули перемогу 3:0.

Голи: Гомес 21, Мюллер 31 - Ето'О 4, Снайдер 73, Пандєв 88.

Баварія: Крафт, Лам, Ван Бюйтен (Бадштубер, 70), Брено (Крос, 90), Праньїч, Луїс Густаво, Швайнштайгер, Роббен (Алтинтоп, 68), Рібері, Мюллер, Гомес.

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон, Ранокк
ья, Лусіо, Ківу (Нагатомо, 87), Станковіч (Коутіньйо, 51), Мотта, Камбіассо, Снайдер, Ето'О, Пандєв (Харж, 90).

Попередження: Луіс Густаво, Брено - Лусіо, Харж, Мотта.

У Манчестері місцевий «Юнайтед» переграв французький «Марсель» 2:1 і також вийшов до 1/4 фіналу.

«Манчестер Юнайтед» (Англія) - «Марсель» (Франція) 2:1 (0:0).

Голи: Чічаріто, 5, 75 - Браун, 82 (автогол).

МЮ: Ван дер Сар, О`Ши (Рафаель, 37), Смоллінг, Браун, Евра, Нані (Валенсія, 62), Каррік, Скоулз, Гіггз, Чічаріто, Руні.

Марсель: Манданда, Фанні, Хайнце, Діавара, Тайво, Мбіа (Д.Айюв, 80), Шейру, Лучо, Ремі, А.Айюв, Жиньяк (Вальбуена, 69).

Попередження: Чічаріто - Вальбуена, Ремі.