"Хоффенхайм" – "Шахтар": найкращі фото матчу Ліги чемпіонів

Фото
"Гірники" залишилися в боротьбі за плей-офф турніру.

Вчора, 27 листопада, в Зінсхаймі на стадіоні "Райн-Некар-Арена" у матчі п'ятого туру групового турніру Ліги чемпіонів німецький "Хоффенхайм" поступився донецькому "Шахтарю" з рахунком 2:3.

"Шахтар" шокував господарів, забивши на 14-й і 15-й хвилинах, коли Ісмаїлі і Тайсон з лівого флангу атаки не залишили шансів обороні господарів.

До честі "Хоффенхайма" вони ще в першому таймі відігралися, і навіть після видалення Солої продовжили створювати моменти біля воріт П'ятова.

Матч проходив в обопільних атаках, в одній з яких більше пощастило "Шахтарю", який завдяки точному удару Тайсона здобув першу перемогу в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

Таким чином, після п'яти турів у "Манчестер Сіті" - 10 очок, у "Ліона" в активі сім, у "Шахтаря" п'ять набраних пунктів, а замикає групу "Хоффенхайм" з трьома балами.

В останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" 12 грудня вдома прийматиме французький "Ліон".

"Хоффенхайм" – "Шахтар" 2:3: ключові моменти матчу, відео голів.