Хет-трик Супряги став першим у ворота "Динамо" за 21 рік

Хет-трик Супряги став першим у ворота "Динамо" за 21 рік Супряга вийшов на заміну і став героєм матчу © football.ua
Нападник приніс "Дніпру-1" перемогу над киянами.

Форвард "Динамо" Владислав Супряга, який виступає на правах оренди за "Дніпро-1", за 19 хвилин забив три голи у ворота киян у 20-му турі УПЛ (3:1).

Останній раз хет-трик у ворота киян в чемпіонаті України робили 24 вересня 1998 року, тоді відзначився півзахисник "Таврії" Олексій Осіпов (3:3). Це рекордна пауза - 21 рік і 157 днів.

Хет-трик 20-річного українця також став 150-м в історії чемпіонатів України.

Нагадаємо, нападник не потрапив у стартовий склад, а вийшов на заміну на 63-й хвилині. Права на Супрягу належать "Динамо", але київський клуб дозволив гравцеві брати участь в поєдинку.

"Дніпро-1" - "Динамо" 3:1: огляд матчу, відео голів.