Хемілтон став шестиразовим чемпіоном Формули-1

Хемілтон став шестиразовим чемпіоном Формули-1 Хемілтон наблизився до рекорду Шумахера © formula1.com
Британець завоював черговий титул достроково.

Сьогодні, 3 листопада, відбувся черговий етап сезону-2019 в класі Формули-1 - Гран-прі США, головним підсумком якого стало дострокове чемпіонство британського пілота "Мерседеса" Льюїса Хемілтона.

Для дострокового чемпіонства йому достатньо було фінішувати восьмим, але Хемілтон зумів зайняти в США другу сходинку.

Переможцем гонки став однокомандник Льюїса Валттері Ботас, а третю сходинку зайняв пілот "Ред Булл" Марк Ферстаппен.

Раніше за підсумками японського етапу "Мерседес" достроково виграв Кубок конструкторів, завоювавши шостий титул поспіль.

Британський гонщик вийшов на чисте друге місце в історії за кількістю перемог в чемпіонаті і обійшов Хуана-Мануеля Фанхіо. Льюїсу залишилося одне чемпіонство до повторення досягнення Міхаеля Шумахера, на рахунку якого рекордні сім титулів.

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став саме гонщик "Мерседеса" Льюіс Хемілтон, який виграв п'ятий титул у кар'єрі.

Раніше повідомлялося про те, що помер триразовий чемпіон Формули-1.