Гравець "Ліверпуля" Салах визнаний найкращим футболістом клубного чемпіонату світу

Гравець "Ліверпуля" Салах визнаний найкращим футболістом клубного чемпіонату світу "Ліверпуль" виграв клубний ЧС © twitter.com
Єгиптянин допоміг своїй команді завоювати трофей.

Нападник "Ліверпуля" Мохамед Салах визнаний найкращим гравцем клубного чемпіонату світу-2019.

Салах провів повні матчі в півфіналі турніру з "Монтерреєм" (2:1) і в фіналі з "Фламенго" (0:0, 1:0 у додатковий час), відзначившись однією гольовою передачею.

Відзначимо, що перемога в турнірі стала 47-м великим трофеєм "мерсисайдців". Також на їхньому рахунку 18 перемог в чемпіонаті Англії, 7 Кубків Англії, 8 Кубків ліги, 6 перемог у Лізі чемпіонів, 3 – в Кубку УЄФА, 4 – в Суперкубку УЄФА.

Це кращий результат серед усіх англійських команд. Найближчий переслідувач "Манчестер Юнайтед" відстає на два титули.

Також цей трофей став третім за час перебування Юргена Клоппа на посаді головного тренера "Ліверпуля". Німець очолює команду з 2015 року.

1 червня "Ліверпуль" під керівництвом Клоппа виграв Лігу чемпіонів, обігравши у фіналі "Тоттенхем" (2:0), а 14 серпня він здобув перемогу в Суперкубку УЄФА, перемігши "Челсі" (2:2, 5:4 по пенальті).

Раніше повідомлялося про те, що "Ліверпуль" продовжив контракт з головним тренером Клоппом.