Гол Безуса приніс перемогу "Сент-Трюйдену" у матчі чемпіонату Бельгії

Гол Безуса приніс перемогу "Сент-Трюйдену" у матчі чемпіонату Бельгії Безус забив зі штрафного © Sport Arena
Українець відзначився результативним ударом зі штрафного.

"Сент-Трюйден" Романа Безуса обіграв "Генк" (2:1) в 7-му турі чемпіонату Бельгії.

Безус вийшов на поле на 68-й хвилині зустрічі, а вже через 11 хвилин відкрив рахунок, красиво перекинувши стінку ударом зі штрафного.

Для українця цей м'яч став дебютним у новому сезоні – до сьогоднішнього дня він лише двічі виходив на поле у складі "Сент-Трюйдена" і результативними діями не відрізнявся.

Зазначимо, що за "Генк" 88 хвилин відбігав ще один українець Руслан Малиновський, але допомогти своїй команді уникнути поразки йому не вдалося.

Після 7 турів чемпіонату Бельгії "Сент-Трюйден" Безуса йде на 3-му місці, набравши 16 очок, тоді як "Генк" Малиновського займає лише 10-е місце, маючи 8 балів.

Безус перейшов в "Сент-Трюйден" з "Дніпра" на правах вільного агента в минулому році. За дніпровський клуб півзахисник виступав з 2015 року, а перед цим захищав кольори "Ворскли" і "Динамо".

У минулому сезоні чемпіонату Бельгії Роман провів 20 матчів, в яких забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі.

Раніше повідомлялося, що Безус провів матч за аматорську команду.