Футболіст "Динамо" Мораєс увійшов до трійки найкращих бомбардирів Ліги Європи цього сезону

Футболіст "Динамо" Мораєс увійшов до трійки найкращих бомбардирів Ліги Європи цього сезону Мораєс пропустив вперед Іммобіле і Адуріса © ФК Динамо
Гравець киян став одним з найкращих голеадорів турніру.

Вчора, 16 травня, завершився черговий розіграш другого по значущості клубного турніру Європи – Ліги Європи. Бразильський нападник київського "Динамо" Жуніор Мораєс зайняв третє місце в списку бомбардирів за підсумками сезону Ліги Європи. Мораєс провів 10 матчів (742 хвилини), в яких забив сім голів, а також зробив один асист.

Найкращим бомбардиром став нападник італійського "Лаціо" Чіро Іммобіле, в його активі 8 голів за 582 хвилини. Таку ж кількість голів забив форвард іспанського "Атлетика" Аріц Адуріс, але він провів на полі 801 хвилину.

Нагадаємо, що Жуніор Мораєс виступає в чемпіонаті України з 2012 року. За 110 матчів у складі донецького "Металурга" і "Динамо" нападник забив 52 м'ячі.

Бразилець також встиг побувати в оренді в китайському "Тяньцзінь Цюаньцзянь".

Всього в поточному сезоні 31-летнийфорвард провів 30 матчів, забив 12 голів і зробив 2 передачі.

Ліга Європи завершилася матчем "Атлетіко" проти "Марселя". Іспанці виграли 3:0, а голи забивали Антуан Грізманн (двічі) і Габі.

Раніше повідомлялося про те, що про трансфер Мораєса з "Динамо" "Шахтар" буде оголошено в травні.