Формула-1: Росберг став переможцем Гран-прі Італії

Формула-1: Росберг став переможцем Гран-прі Італії Росберг виграв другу гонку поспіль © F1News
Німець скоротив відставання від лідера чемпіонату до двох очок.

Чемпіонат Формули-1 продовжився гонкою в Італії. На Гран-прі Монци швидше за всіх виявився німець Ніко Росберг.

Стартувавши з першої позиції, Росберг зумів утримати своє лідерство. Другим до фінішу прийшов Льюїс Хемілтон, а третім - Себастьян Феттель.

"Ключем до перемоги став старт - мені вдалося відмінно стартувати, і це визначило результат гонки. Здорово, що мені вдалося здобути дві перемоги поспіль, суперництво з Льюїсом Хемілтоном триває, боротьба обіцяє бути цікавою, і я з нетерпінням чекаю на її продовження!", - сказав Росберг.

В особистому заліку чемпіонату лідерство зберігає Хемілтон, який випереджає Росберга на 2 очки (250 і 248 відповідно). У Рікардо - 161 очко, у Феттеля - 143, у Райкконена - 136. У Кубку конструкторів у "Мерседеса" 498 очок, у "Ред Булл" - 290, а у "Феррарі" - 279.

Наступний етап чемпіонату пройде в Сінгапурі 18 вересня.