Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Монако

Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Монако Хемілтон переміг на престижному етапі © formula1.com
Британець здобув чергову перемогу.

Сьогодні, 26 травня, британський пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Монако.

Другим фінішував Макс Ферстаппен з "Ред Булла", але через штраф в п'ять секунд у фінальному протоколі голландець на четвертій позиції.

Таким чином, друге місце дісталося пілоту "Феррарі" Себастьяну Феттелю, а партнер Хемілтона по команді Валлтері Боттас замкнув трійку найкращих.

Результати гонки

formula1.com

У загальному заліку Хемілтон збільшив відрив від Боттаса до 17 очок. Феттель же повернувся на третю позицію, випередивши Ферстаппена. У Кубку конструкторів також впевнено лідирує "Мерседес".

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став гонщик "Мерседеса" Льюіс Хемілтон, який виграв п'ятий титул у кар'єрі.

Раніше стало відомо про те, що помер триразовий чемпіон Формули-1.