Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Китаю

Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Китаю У Китаї пройшов третій етап нового сезону © formula1.com
Британець здобув другу поспіль перемогу в сезоні.

Британський пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Китаю і здобув свою 75-ту перемогу у Формулі-1.

Хемілтон стартував з другого місця, проте в першому повороті зумів випередити свого партнера по "Мерседесу" Боттаса, і далі контролював гонку. Валттері у підсумку став другим, а третім фінішував пілот "Феррарі" Феттель.

Результати гонки

formula1.com

Зазначимо, що цей етап став тисячним за рахунком у чемпіонаті Формули-1.

Після трьох стартових гонок Хемілтон (68 очок) лідирує в особистому заліку, випереджаючи Боттаса (62) і Ферстаппена (39).

В Кубку конструкторів на першому місці йде "Мерседес" (130 балів), а за ним слідують "Феррарі"(73) і "Ред Булл" (52).

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став гонщик "Мерседеса" Льюіс Хемілтон, який виграв п'ятий титул у кар'єрі. Відзначимо, що "Мерседес" також завоював Кубок конструкторів.

Раніше команди Формули-1 оголосили склади на сезон-2019.