Формула-1: Хемілтон став переможцем Гран-прі Канади

Формула-1: Хемілтон став переможцем Гран-прі Канади Хемілтон скоротив відставання від Феттеля © formula1.com
Пілот "Мерседеса" зумів залишитися лідером після перемоги в кваліфікації.

Відбувся Гран-прі Канади, сьомий етап чемпіонату світу в класі Формули-1 2017 року.

Виграв у гонці пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон, другим приїхав його напарник по команді Валттері Боттас, трійку замкнув гонщик "Ред Булла" Даніель Ріккардо.

На шляху до перемоги Хемілтон не зустрів ніяких перешкод. Британець, який стартував з поула, лідирував всю дистанцію і першим побачив картатий прапор. Зазначимо, що це його шоста перемога в Монреалі.

formula1.com

У загальному заліку лідерство зберіг німецький пілот "Феррарі" Себастьян Феттель, який зайняв четверте місце в гонці, в його активі 141 очко. Хемілтон, що йде на другому місці, скоротив відставання від лідера до 12 очок (129). Третє місце в загальному заліку утримує Боттас (93).

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став гонщик "Мерседеса" Ніко Росберг, який після свого успіху вирішив завершити кар'єру.