Формула-1: Хемілтон став переможцем Гран-прі Азербайджану

Формула-1: Хемілтон став переможцем Гран-прі Азербайджану Хемілтон вийшов у лідери особистого заліку © formula1.com
Пілот "Мерседеса" виграв гонку в Баку.

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон завдяки серії гоночних інцидентів ухитрився на міській трасі в Баку вирвати перемогу на етапі Формули-1 в Азербайджані. Другим фінішував фінський гонщик "Феррарі" Кімі Райкконен, третім - мексиканець Серхіо Перес з "Форс Індіа". До фінішу дісталися 12 із 20 пілотів.

Райкконен, всю гонку провівши за спинами "Ред Булл" і "Мерседеса", зумів фінішувати другим, а Перес, незважаючи на 10-секундний штраф, увійшов в історію Гран-прі Азербайджану, як єдиний пілот, який двічі піднімався на подіум. Перемога в Баку стала першою для Хемілтона в поточному сезоні.

Зазначимо, що після цієї перемоги Хемілтон вийшов у лідери особистого заліку, випереджаючи Феттеля на 4 очки. У Кубку конструкторів лідирує "Феррарі", далі йдуть "Мерседес" і "Ред Булл".

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону є саме гонщик "Мерседеса" Льюіс Хемілтон, який завоював четвертий титул у кар'єрі. Відзначимо, що "Мерседес" також завоював Кубок конструкторів.

Гран-прі Азербайджану

Результати гонки

formula1.com

Раніше було прийнято рішення замінити дівчат-моделей на старті перегонів Ф-1 дітьми.