Формула-1: Хемілтон був швидше за всіх в Мексиці

Формула-1: Хемілтон був швидше за всіх в Мексиці Хемілтон випередив Росберга © F1news.ru
Чинний чемпіон світу здобув другу перемогу поспіль.

В Мехіко відбувся черговий етап чемпіонату Формули-1. Його переможцем став Льіюс Хемілтон.

Британець стартував у гонці з першої позиції і утримав її до фінішу. Другим став Ніко Росберг. Третім фінішну лінію перетнув Макс Ферстаппен, однак після гонки отримав п'ятисекундний штраф і опустився на п'яте місце. А третя сходинка дісталася Себастьяну Феттелю.

"Дивовижна гонка, дивовижна перемога, і все завдяки мексиканським уболівальникам! Якщо говорити про ситуацію в чемпіонаті, то Ніко чудово проводить гонки, фінішує на тій позиції, на якій повинен фінішувати, але я дуже вдячний команді, яка відмінно працює, що дозволило нам отримати черговий переможний дубль", - сказав Хемілтон після гонки.

За два тури до фінішу сезону в чемпіонській гонці Росберг випереджає Хемілтона на 19 очок. Наступний етап чемпіонату відбудеться 13 листопада в Бразилії.