Формула-1: Феттель виграв, Хемілтон зійшов з дистанції

Формула-1: Феттель виграв, Хемілтон зійшов з дистанції Феттель, Ріккардо і Райкконен - на подіумі © F1news.ru
На подіумі вдруге в сезоні не виявилося пілотів "Мерседеса".

Тринадцятий за рахунком етап Формули-1 Гран-прі Сінгапуру завершився сенсаційним чином. Вдруге в сезоні в трійці кращих не виявилося жодного з лідерів сезону - пілотів "Мерседеса".

Льюїс Хемілтон і Ніко Росберг провалили кваліфікацію, зайнявши лише п'яте і шосте місця, після чого і в гонці справи для них йшли не кращим чином. Чемпіон світу зійшов з дистанції на 33-му колі, ще за вісім кіл до цього поскаржившись на зниження потужності силової установки. А Росберг в підсумку фінішував четвертим.

Переможцем Гран-прі став Себастьян Феттель, який і починав гонку з поул-позишн. Слідом за ним до фінішу прийшов Даніель Ріккардо з "Ред Булл", а третім став Кімі Райкконен. "Це одна з моїх кращих гонок", - підкреслив після фінішу Феттель.

Autosport.com

В чемпіонаті, як і раніше, лідирує Хемілтон (252 очки), другим йде Росберг (211), і вже впритул до нього підібрався Феттель (203). У Кубку конструкторів у "Мерседеса" 463 очки, у "Феррарі" - 310, а у "Вільямса" - 198.