Формула-1: Ферстаппен виграв Гран-прі Австрії

Формула-1: Ферстаппен виграв Гран-прі Австрії Ферстаппен випередив Леклера та Боттаса © formula1.com
Нідерландець виграв в Австрії другий рік поспіль.

Сьогодні, 30 червня, нідерландський пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен став переможцем Гран-прі Австрії Формули-1.

Нідерландський гонщик здобув важку перемогу, зумівши вирвати її, перебуваючи на сьомому місці.

В останній момент йому вдалося в суперечливому обгоні випередити пілота "Феррарі" Шарля Леклера, який перебував у кроці від дебютної перемоги в кар'єрі.

Третє місце дісталося пілоту "Мерседес" Валттері Боттас, а ось лідер цієї команди Льюіс Хемілтон посів п'яте місце, відставши від переможця на 22 секунди.

Результати гонки

formula1.com

Зазначимо, що і в минулому році переможцем Гран-прі Австрії став Макс Ферстаппен.

Після дев'яти етапів Хемілтон набрав 197 очок і лідирує в особистому заліку. На другому місці - Боттас (172 очко), а першу трійку замикає Феттель (123).

Раніше повідомлялося про те, що помер триразовий чемпіон Формули-1.