Формула-1: Боттас виграв Гран-прі Австрії

Формула-1: Боттас виграв Гран-прі Австрії Боттас без проблем виграв гонку © formula1.com
Пілот "Мерседеса" впевнено провів гонку після перемоги в кваліфікації.

Сьогодні, 9 липня, відбувся дев'ятий етап чемпіонату світу у класі Формули-1 поточного сезону - Гран-прі Австрії.

Другу в кар'єрі перемогу здобув Валттері Боттас з "Мерседеса", який стартував з поула і зумів утримати лідерство до самого фінішу, не пропустивши вперед Себастьяна Феттеля. Даніель Ріккардо і Льюїс Хемілтон вели боротьбу за третє місце. Наприкінці заїзду пілот "Мерседеса" навіть випередив опонента з "Ред Булла", але Ріккардо відразу повернув собі місце на подіумі.

formula1.com

У загальному заліку лідерство зберіг німецький пілот "Феррарі" Себастьян Феттель, в активі якого 171 очко. У топ-3 входять два представника "Мерседеса" - Льюїс Хемілтон (151) і Валттері Боттас (136).

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став представник "Мерседеса" Ніко Росберг, який після свого успіху вирішив завершити кар'єру.