Екс-гравець "Дніпра" Довбик забив дебютний гол за данський "Мітьюлланд"

Екс-гравець "Дніпра" Довбик забив дебютний гол за данський "Мітьюлланд" Довбик забив переможний м'яч © twitter.com
Українець приніс перемогу своєму клубу.

Український нападник Артем Довбик забив перший гол у складі данського "Митьюлланда", принісши своїй команді перемогу над "Копенгагеном" (3:2).

Українець почав зустріч на лаві запасних і вийшов на поле на 55-й хвилині за рахунку - 1:2.

За одинадцять хвилин до кінця, вже при нічийному результаті, господарі провели контратаку, в ході якої м'яч відскочив до Довбика, і той з меж штрафного потужним ударом відправив його у ворота.

За "Мітьюлланд" 20-річний футболіст дебютував на початку березня, з тих пір зіграв 5 матчів (99 хвилин), всі з яких починав на лаві запасних.

20-річний Артем Довбик починав кар'єру в "Черкаському Дніпрі", потім грав за "Зорю" Бєльці і "Дніпро", у складі якого зіграв 22 матчі і забив 5 голів в УПЛ.

Також на рахунку Довбика 13 матчів у Другій лізі за "Дніпро", в яких він забив 12 голів.

Раніше півзахисник "Дніпра" Єгор Назарина підписав контракт з бельгійським "Антверпеном".