Екс-гравець "Динамо" Беланда забив у першому матчі за "Галатасарай"

Екс-гравець "Динамо" Беланда забив у першому матчі за "Галатасарай" Беланда вдало дебютував в Туреччині © twitter.com
Також марокканець віддав гольову передачу.

У 1-му турі чемпіонату Туреччини "Галатасарай" Юнеса Беланди зустрічався з "Кайсеріспором"(4:1).

Екс-півзахисник "Динамо" вийшов у стартовому складі "Галатасарая" і провів на полі 86 хвилин. Беланда забив гол на 35-й хвилині матчу, а на 37-й віддав результативну передачу.

Півзахисник перейшов в "Динамо" влітку 2013 року з "Монпельє" за 8,5 млн євро, після чого зіграв 88 матчів і забив 11 голів за киян у всіх турнірах.

Минулий сезон Беланда провів у "Ніцці", куди перейшов у вересні минулого року на правах оренди. У минулому сезоні на рахунку марокканця 31 матч, 3 голи і 8 результативних передач у французькій Лізі 1.

Влітку Беланда підписав контракт з "Галатасараєм" строком на чотири роки. Кияни отримали за 27-річного плеймейкера 8 млн євро, а сам гравець буде заробляти 3 млн євро в рік.

Раніше повідомлялося, що екс-гравець "Шахтаря" Кучер може перейти в турецький "Кайсеріспор".