Джима виграла індивідуальну гонку Кубка світу з біатлону в Поклюці

Джима виграла індивідуальну гонку Кубка світу з біатлону в Поклюці Джима з перемоги стартувала в новому сезоні © biathlon.com.ua
Українська біатлоністка завоювала першу золоту медаль у кар'єрі.

Сьогодні, 6 грудня, в словенській в Поклюці на першому етапі Кубка світу пройшла жіноча індивідуальна гонка. Українка Юлія Джима фінішувала першою, вигравши золоту медаль. Це перше "золото" в кар'єрі Джими.

Зазначимо, що українська біатлоністка пройшла всю дистанцію без штрафних кіл, показавши результат 43:06,6

Джима виперидила Моніку Хойніш на 5,9 секунди, а третє місце посіла Маркета Давидова з результатом 43 хвилини 23,1 секунди.

Україну також представляли Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Юлія Журавок та Олена Підгрушна.