Джима виграла біатлонну гонку в Норвегії

Українська біатлоністка фінішувала першою на передсезонному мас-старті.

У норвезькому Шушені відбулася передсезонна гонка в рамках відкритого Кубку Норвегії з біатлону. Першою в мас-старті фінішувала українка Юлія Джима.

В гонці, крім українок, брали участь основні збірні Норвегії, Німеччини, Франції та Італії. Джима з чотирма промахами на дистанції 12,5 кілометрів зуміла випередити німкеню Франциску Пройс. Зазначимо, що 4 промахи стали одним з кращих результатів гонки через сильний вітер, який супроводжував біатлоністок протягом усієї дистанції.

На останню стрільбу Джима прийшла з відставанням майже в 50 секунд від лідера - француженки Марі Дорен-Абер. Але на стійці Джима відстріляла без промахів, після чого не дозволила німкені Пройс наздогнати себе, збільшивши відрив з 8 до 11 секунд. Третьою до фінішу прийшла норвежка Тіріль Екхофф.

Валя Семеренко в гонці не стартувала, а Олена Підгрушна зійшла з дистанції після третьої стрільби, допустивши в цілому шість промахів. Другий результат серед українських біатлоністок показала Ірина Варвінець, яка фінішувала шістнадцятою.

Зазначимо, що це останній передсезонний збір для української команди біатлоністок.