Дубль Циганкова допоміг "Динамо" здобути вольову перемогу над "Зорею"

Дубль Циганкова допоміг "Динамо" здобути вольову перемогу над "Зорею" Циганков став героєм матчу © ФК Динамо
У матчі було два видалення.

В рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги луганська "Зоря" приймала київське "Динамо" і зазнала поразки з рахунком 2:3.

К 54-й хвилині кияни вже пропустили два м'ячі від Караваєва і Білого, а також залишилися в меншості після видалення Тамаша Кадара.

Проте, дуже швидко Буяльський скоротив відставання, а потім Циганков зрівняв рахунок ударом зі штрафного. На 82-й хвилині капітан "Динамо" оформив дубль з пенальті і приніс киянам перемогу.

"Зоря" - "Динамо" - 2:3
Голи: Караваєв, 32, Білий, 54 - Буяльський, 58, Циганков, 63, 82 (з пенальті)

"Зоря": Махарадзе - Караваєв, Білий, Литвин, Чеберко - Казаков, Сілас (Нортон, 60) - Луньов, Кабаєв (Чечер, 71), Хомченовський - Будківський (Іванович, 77)

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Кадар, Шабанов, Миколенко - Шепелев, Буяльський (Сидорчук, 90+4) - Циганков, Шапаренко (Гармаш, 46), Вербич - Русин (Сідклей, 46)

Попередження: Сілас, Будківський, Луньов, Кабаєв, Білий, Чечер - Шапаренко, Кадар, Кендзьора, Буяльський, Вербич

Вилучення: Білий, 69 (фол останньої надії) - Кадар, 54 (друга жовта картка)

"Зоря" - "Динамо" 2:3: огляд матчу, відео голів.