Дортмундська "Боруссія" обіграла "Баварію" у матчі за Суперкубок Німеччини

Дортмундська "Боруссія" обіграла "Баварію" у матчі за Суперкубок Німеччини "Боруссія" - володар Суперкубка Німеччини-2019 © fcbayern.de
Дортмундський клуб впорався з мюнхенцями.

Сьогодні, 3 серпня, в Дортмунді місцева "Боруссія" обіграла мюнхенську "Баварію" (2:0) в матчі за Суперкубок Німеччини.

Рахунок на початку другого тайму відкрив іспанський нападник господарів Пако Алькасер, а на 69-й хвилині англієць Санчо збільшив розрив у рахунку, встановивши остаточний результат матчу.

"Боруссія" (Дортмунд) – "Баварія" - 2:0

Голи: Алькасер, 48, Санчо, 69.

"Боруссія": Хітц, Піщек (Вольф, 80), Аканжі, Топрак, Шульц, Вітсель, Вайгль, Санчо (Бруун Ларсен, 80), Ройс, Геррейру (Хакімі, 75), Алькасер.

"Баварія": Нойер, Кімміх, Боатенг, Зюле, Алаба (Санчеш, 69), Горецка, Тіаго (Павар, 80), Мюллер (Девіс, 65), Толіссо, Коман, Левандовські.

Попередження: Левандовські, Кімміх.

Таким чином, "Боруссія" виграла Суперкубок Німеччини в шостий раз в своїй історії. Частіше ставала володарем трофею тільки "Баварія" (7).

Нагадаємо, в минулому сезоні чемпіоном і володарем Кубка стала мюнхенська "Баварія".

Раніше володарем Суперкубка Франції став ПСЖ.