Долгополов у Майамі програв шостій ракетці світу

Долгополов у Майамі програв шостій ракетці світу Долгополов вибув з турніру © btu.org.ua
Українець в четвертий раз у своїй кар'єрі поступився японцеві Нісікорі.

Олександр Долгополов не зумів пробитися в чвертьфінал престижного турніру в Майамі. Першій ракетці України не вдалося обіграти шостого сіяного Кеї Нісікорі.

Долгополов успішно почав матч - зробив брейк і мав кілька геймболов на своїй подачі, але все-таки віддав її супернику. Нісікорі взяв і наступну подачу українця, а потім і довів сет до перемоги. Другий сет завершився з тим же рахунком, що і перший, а перемогу в матчі японець здобув на подачі українця - 6:2, 6:2.

Відзначимо, що Долгополов у четвертий раз зустрічався з Нісікорі і записав собі в пасив четверту поразку. Більше того, українець не виграв у японця жодного сету.

Нагадаємо, раніше чоловічий турнір у Майамі покинули Ілля Марченко, який програв у першому колі, а також Сергій Стаховський, який поєдинок другого кола не зумів завершити через проблеми зі спиною.