"Дніпро" здобув вольову перемогу над "Зорею"

"Дніпро" здобув вольову перемогу над "Зорею" Команда Маркевича проявила характер © football.ua
Дніпропетровці взяли три очки за рахунок помилки гравця луганчан в кінці матчу.

Центральний поєдинок 21-го туру української Прем'єр-ліги відбувся у Запоріжжі між луганською "Зорею" та "Дніпром".

Перед матчем луганчани випереджали дніпропетровців на чотири очки, але в підсумку зберегти або збільшити відрив не вдалося. Підопічні Юрія Вернидуба в першому таймі, могли забивати двічі, але Ян Лаштувка виграв дуелі у Петряка і Будківського.

На 63-й хвилині "Зоря" таки відкрила рахунок: Любеновіч викотив м'яч під удар Гордієнку, а той не схибив - 1:0. "Дніпро" при цьому створював мало, але реалізував практично все, зробивши переможний камбек. На 75-й хвилині Андерсон навісив, а біля воріт "Зорі" до м'яча найшвидше дістався Шахов. Другий гол на 87-й хвилині знову організував дніпропетровський бразилець, зробивши простріл з флангу, який випадково у ворота своєї команди відправив Сіваков.

"Зоря" - "Дніпро" - 1:2
Голи: Гордієнко, 63 - Шахов, 75, Сіваков, 87 (автогол)

"Зоря": О. Шевченко, Опанасенко, Сіваков, Рафаель, Каменюка, Гордієнко, Чайковський (Танковскій, 79), Караваєв, Тотовицький (Пауліньо, 72), Петряк (Любеновіч, 24), Будківський

"Дніпро": Лаштувка, Федецький, Папа Гуйє, Чигринський, Андерсон, Ротань, Шахов, Лучкевич (Безус, 74), Матеус (Політило, 90), Бруну Гама (Руїс, 46), Зозуля

Попередження: Федецький, Бруну Гама, Лаштувка, Андерсон

Таким чином, "Дніпро" скоротив відставання від "Зорі", яка зберігає третє місце в турнірній таблиці, до одного очка.