"Дніпро" - "Чорноморець" 1:0 відео голу

Відео
"Дніпро" - "Чорноморець" 1:0 відео голу "Дніпро" на 99 відсотків забезпечив собі участь у півфіналі © ФК Днепр
У першому поєдинку команда Мирона Маркевича не залишила шансів ослабленому "Чорноморцю". У Дніпропетровську господарі поля намагатимуться ще раз порадувати вболівальників.

У матчі Дніпро - Чорноморецьв визначився четвертий учасник півфіналу Кубка України. У першому поєдинку дніпряни розгромили одеситів 4:0 на їхньому полі в Києві, і поєдинок став формальністю.

Підопічні Мирона Маркевича, втім, лише одного разу вразили ворота суперника, незважаючи на те, що володіли ініціативою протягом всього ігрового часу. А у другому таймі протягом декількох хвилин "Дніпро" виявився удев'ятьох проти 11 суперників. Спочатку досвідчений Дмитро Чигринський вирішив провчити Вадима Яворського з "Чорноморця", виписавши того стусан ногою, а незабаром-20-річний півзахисник Олександр Васильєв з допомогою фол останньої надії зупинив прорив суперника.

Звичайно, при таких розкладах говорити про більшу кількість голів не доводилося - команди дограли матч до мінімальної перемоги "Дніпра".

Дніпро - Чорноморець- 1:0 (1:0)

Гол: Шахов, 28.

"Дніпро" (Дніпропетровськ): Лаштувка, Лучкевич, Чеберячко, Чигринський, Олександр Влад Васильєв, Федорчук (Сваток, 58), Бруну Гама (Баланюк, 82), Шахов, Близниченко, Калинич (Вакулко, 74).

"Чорноморець" (Одеса): Паст, Олійник, Гадрани (Петько, 11), Мартиненко, Слінкін, Смирнов, Гречишкін, Мурашов, Путраш (Балашов, 57), Кіча (Діденко, 59), Яворський.

Покарання: Путраш, 45+2. Мартиненко, 66. Мурашов, 82 (попередження). Чигринський, 52. Васильєв, 54 (видалення).

Суддя: Юрій Вакс (Хмельницький).

8 квітня. Дніпропетровськ. Стадіон "Метеор".

В 1/2 фіналу крім "Дніпра" зіграють донецькі "Шахтар" і "Олімпік", а також київське "Динамо".