"Динамо" виграло у турецького "Бешикташа" з рахунком 4:1

Футбольний клуб "Динамо" (Київ) виграв у четвер увечері, 17 лютого, в гостях у турецького "Бешикташа" з рахунком 4:1 в рамках 1/16 розіграшу Ліги Європи.

Рахунок у матчі відкрив півзахисник київського клубу Огнен Вукоєвич на 27-й хвилині матчу, але до кінця першого тайму - на 38-й хвилині рахунок зрівняв португальський півзахисник "Бешикташа" Рікардо Куарежма.
У другому таймі на 50-й хвилині гол за "Динамо" забив Андрій Шевченко, а на 54-й хвилині рахунок до 3:1 довів нігерійський захисник "Динамо" Айіла Юсуф.
Фінальну крапку в матчі поставив Олег Гусєв, що заробив і реалізував пенальті на 90-й хвилині.
Варто зазначити, що О. Гусєв також віддав дві результативні передачі, з яких забивали гравці "Динамо".
Матч у відповідь пройде 24 лютого на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна